• Свеж
Складирање Кошница,Розова Танчерка Балет Impressionist Апстракт Класичен Танц Убава Гроздобер Балерина Домот,Расклопна Големи Перење Забавува со Рачки за Домашната Кан
zoom_in

Складирање Кошница,Розова Танчерка Балет Impressionist Апстракт Класичен Танц Убава Гроздобер Балерина Домот,Расклопна

DEN 362.40

Од стока
check Во продавницата

Квалитетот Перење Кошница : Изработени од квалитетни материјали, нашите кошеви се меки на допир, но цврсти доволно да се задржи нивната форма и се застане на своите сопствени.Внатрешниот ЈП Оксфорд ткаенина материјал го прави перење кошница.Варира од Функција : Нашата кошница се доволно голема за да ги зачувувате крупни работи како дополнителни ќебиња, утешители, ќебиња, фрли перници, перничиња, и препарирани животни, зимска облека, перење, и повеќе,за да се задржи вашиот простор за живеење уредни и чисти !Совршен начин да се задржи на работи организирани во стилски и декоративни начин.Уникатен дизајн : Нашата перење кошница има уникатна запечатување дизајн, кој не само што е добар dustproof ефект, но исто така ги штити вашата приватност во некои прилики.Одговара за Секоја Пригода : Стави во секое место во вашиот hourse,спална соба, балкон,тоалет, цртање соба, ходникот, cloakroom, кујната.Тоа може да се пополни со варира на објекти,работа за внатрешна и надворешна.Издржливи & Стабилна : Сите конците од нашите перење кошница се дури и дистрибуција и парична казна, бидете сигурни дека кошница може да трае со години на континуирана употреба.Цврсти рачки се потврдени од страна на нишката бод, што е доволно силна за да го подигнете и да го носат, погодно за вас да се сфати големи кошеви насекаде.

Вака можеби ќе ви се допадне..