• Свеж
Виножито Боја На Дрво Позадина Пилула Случај Плоштадот Метал Пилула Случај Два Оддел Џеб Медицински Дрога Медицина Складирање Патување Пилула Витамин Таблета Мед
zoom_in

Виножито Боја На Дрво Позадина Пилула Случај Плоштадот Метал Пилула Случај Два Оддел Џеб Медицински Дрога Медицина

DEN 263.76

Од стока
check Во продавницата

Пилулата Кутија Е Изграден Цврсто И Има Сигурен Затворач Да Се Задржи Вашата Лековите Безбедно.Мала Големина Pillbox За Вашиот Џеб, Чанта Или Патна Торба, За Секојдневна Употреба На Лекови.Здрав Метална Конструкција Со Пластика Во Внатрешноста Divider.На Декорирани Капак Обезбедува Стил И Боја Кога Надвор И За Во Канцеларија Или На Што Посебно Ноќта.Ова Е Одличен Подарок.Повод : Добро Идеален За Работа, Затворен Или На Патување.Џеб, Чанта, Патување - Мала Големина Pillbox За Вашиот Џеб, Чанта Или Патна Торба, За Секојдневна Употреба На Лекови.Мала Големина Pillbox За Вашиот Џеб, Чанта Или Патна Торба, За Секојдневна Употреба На Лекови.Димензии : 2.2x1.6x0.7 Инчи.Употреба : Оваа Капсула Кутија Случај Е Домот Во Тоа Е Едноставноста И Многу Функционални.Лесно Да Се Отвораат И Затвораат, Компактен И Лесен, Лесно Се Вклопуваат Во Вашиот Џеб, Briefcase Или Ташна.Димензии : 2.2x1.6x0.7 Inches Pill Кутија Има 2 Оддел Пластични Вметнете Со Шарки Затворач, Се Препорачува За Мали Таблети.Метал Материјал И Целото Тело Washable The Случај Е Опремен Со Пластични Лагер.На Декорирани Капак Обезбедува Стил И Боја Кога Надвор И За Во Канцеларија Или На Што Посебно Ноќта.Пилулата Случај, Исто Така, Е Многу Корисна Алатка За Вашите Деца, Родители Или Баби И Дедовци, Вашите Пријатели И Себе Си.Го Прави Голем Дар За Мажи Или Жени.

Вака можеби ќе ви се допадне..