• Свеж
Даб Тркала 8530-15 Обичај Центар Капа Хром (Сет од 2)
zoom_in

Даб Тркала 8530-15 Обичај Центар Капа Хром (Сет од 2)

DEN 2090.40

Од стока
check Во продавницата

За вашето внимание е Два (2) центар капи исклучување на Даб Сопствени Тркала.Оваа капа е во одлична форма.Исклучително ретки!Ова е тешко да се најде капа.ЗАБЕЛЕШКА : Овие се прекинува центар капи.Тие се во мојот магацин подготвени да брод.Тие НЕ доаѓаат со завртки за прилогот.Ви благодариме за вашето внимание.

Вака можеби ќе ви се допадне..