• Свеж
Телото Храна Устата Одржување Пакет, Заб Прав Морска Сол Пеперминт и Исплакнете ја Устата Алое Вера
zoom_in

Телото Храна Устата Одржување Пакет, Заб Прав Морска Сол Пеперминт и Исплакнете ја Устата Алое Вера

DEN 1343.76

Од стока
check Во продавницата

ИСКЛУЧИТЕЛНО НЕЖЕН И НЕГУВАЊЕ : Направен со чиста алое вера лист сок.Терапевтски третман за внатрешноста на устата.МЕНТОЛОТ СВЕЖИ И INVIGORATING : Spearmint екстракт додава вкусни, свежо, ментолот заврши.МИНИМАЛНА СОСТОЈКИ, МИНИМАЛНО СЕ ОБРАБОТУВААТ.МОРСКА СОЛ СТИМУЛИРА SALIVATION, СОЗДАВАЈЌИ ЗАШТИТЕН СЛОЈ ЗА ЗАБНАТА ГЛЕЃ : Одлично плунка производство е клуч за добра орална хигиена.Ништо не е подобра во тоа што можете salivate од toothsalt!ОГРОМЕН 4 OZ САД : Ќе последните месеци!МНОГУ поголем отколку на други заби во прав производи на пазарот.Повеќе bang за вашиот долар!.ПРИЈАТЕЛСКИ расположени КОН ЛУЃЕТО И животната СРЕДИНА : Ние се грижиме за луѓето и животната средина, што е причината зошто ние се направи не-токсични производи за нега на тело спакувани во рециклираат/обновливи контејнери.Направен во САД.Телото Храна Устата Одржување Пакет, Toothsalt Прав Пеперминт и Исплакнете ја Устата Алое Вера Spearmint.

Вака можеби ќе ви се допадне..