• Свеж
Жените Плетење Костим Turtleneck Солидна Боја Pullover Џемпер Панталони 2-Парче Поврзана Облека Поставува Затворен Облека
zoom_in

Жените Плетење Костим Turtleneck Солидна Боја Pullover Џемпер Панталони 2-Парче Поврзана Облека Поставува Затворен

DEN 887.76

Од стока
check Во продавницата

Материјал : 65% памук + 35% полиестер.Карактеристики : со долги ракави, високо-вратот pullover, џогирање панталони со прилагодливи drawstring, полна боја, тенок стил, жени е 2-парче дом услуга.Моден : Оваа солидна боја со долги ракави круг вратот кошула е нежно, чисто, и полн со еластичност, совршена за опуштање сезона!Го спарите со појавување на плетени џогирање панталони за удобен и уникатен изглед.Повод : ткаенина е светлина и дише, многу погодна за пролет и есен се носат!Погоден за повик за секојдневно носење, дома, спие, спорт, фитнес, јога, спорт, фитнес, одмор, итн.Пролет, есен и зима спортски жените две-парче лабава поврзана pullover џемпер и нога панталони, како отворени боја, можете да се однесуваат на големината на табелата, се препорачува да се земе голем големина.Жените Плетење Костим Turtleneck Солидна Боја Pullover Џемпер Панталони Две-Парче Сет Карактеристики : 1.Drawstring затворање. 2.Материјал : 65% памук + 35% полиестер. 3.Карактеристики : со долги ракави, високо-вратот pullover, џогирање панталони со прилагодливи drawstring, полна боја, тенок стил, жени е 2-парче дом услуга. 4.Моден : Оваа солидна боја со долги ракави круг вратот кошула е нежно, чисто, и полн со еластичност, совршена за опуштање сезона!Го спарите со појавување на плетени џогирање панталони за удобен и уникатен изглед. 5.Повод : ткаенина е светлина и дише, многу погодна за пролет и есен се носат!Погоден за повик за секојдневно носење, дома, спие, спорт, фитнес, јога, спорт, фитнес, одмор, итн. 6.Пролет, есен и зима спортски жените две-парче лабава поврзана pullover џемпер и нога панталони, како отворени боја, можете да се однесуваат на големината на табелата, се препорачува да се земе голем големина.Информација за производот : Сезона : Пролет, Есен, Зима Пол : Жените Повод : Вообичаена,Секојдневна Материјал : Акрилик Ракав должина : Долги ракави Стил : Мода, Обичниот Одговара : Одговара на сличен легален начин да го големина Како да се мијат : Рака мие Ладно,Висат или Линија Сува Она што ќе добиете : 1 PC 1pc џемпер+1pc панталони Големина Биста Врвот должина Половината Панталони должина M 92-102cm/36.22-40.16" 61cm/24.02" 58cm/22.83" 93cm/36.61" L 94-104cm/37.01-40.94" 62cm/24.41" 60cm/23.62" 94cm/37.01" XL 96-106cm/37.80-41.73" 63cm/24.80" 62cm/24.41" 95cm/37.40" XXL 98-108cm/38.58-42.52" 64cm/25.20" 64cm/25.20" 96cm/37.80" XXXL 100-110cm/39.37-43.31" 65cm/25.59" 66cm/25.98" 97cm/38.19" Големина : M Биста : 92-102cm/36.22-40.16" Топ должина : 61cm/24.02" Половината : 58cm/22.83" Панталони должина : 93cm/36.61".

Вака можеби ќе ви се допадне..