• Свеж
Abaodam 1pc USB Полнење Рака Потоплите Зима Кадифен Рака Muffs Роденденски Подарок за Жените-
zoom_in

Abaodam 1pc USB Полнење Рака Потоплите Зима Кадифен Рака Muffs Роденденски Подарок за Жените-

DEN 2280.00

Од стока
check Во продавницата

Тоа има умерена големина, лесно за вас да се одржи и да се чувствува во вашите раце.Овој USB рака потоплите навистина помага да се загрее вашиот ладни раце и добива циркулација случува, одлична за ублажување на болки и болки.Раката потопол е многу меки, удобни и топли и може да се користи за стари лица.Опремен со заштита на одборот да overcharge, со текот на испуштање, краток спој ефикасно.Може да се користи како внимателен подарок за вашите пријателки или семејството, тие ќе го тоа.Опис рака потопло со USB полнењето, исклучителна изработка, подобар дизајн.удобни и лесни, може да се загрее вашите раце кога ќе оди на спортски, риболов, пешачењето, кампување, скијање, итн.Совршен рака потоплите во ладно време.Карактеристики - Материјал : Фланелен Боксери.- Големина : 30. 00 X14. 00 X10. 00cm/11. 79 X5. 50 X3. 93inch.- Напон : DC 5 V.- Моќност : 4 W.- Овој USB рака потоплите навистина помага да се загрее вашиот ладни раце и добива циркулација случува, одлична за ублажување на болки и болки.- Опремен со заштита на одборот да overcharge, со текот на испуштање, краток спој ефикасно.- Раката потопол е многу меки, удобни и топли и може да се користи за стари лица - Таа има умерена големина, лесно за вас да се одржи и да се чувствува во вашите раце.- Може да се користи како внимателен подарок за вашите пријателки или семејството, тие ќе го тоа.Пакет Inclu.

Вака можеби ќе ви се допадне..