• Свеж
Куче Шепа Печати На Животните Лицето Маска За Обновливи Перат Маска Стилски Bandana Прилагодливи Дише Balaclavas Со 2 Филтри
zoom_in

Куче Шепа Печати На Животните Лицето Маска За Обновливи Перат Маска Стилски Bandana Прилагодливи Дише Balaclavas

DEN 239.76

Од стока
check Во продавницата

Материјал : 100% Полиестер, М Нос Клип,Мека И Дише, Прашина Заштита,Унисекс Лицето Маска.Ова Лице Маска Може Да Се Заштити Вашето Лице И Усните Од Чад,Грип,Алергии,Дожд И Магла,На Издувен Гас,Ниска Температура,Итн.Оваа Лицето Маска Е Специјално Дизајниран За Лице, Погодна За Возрасни Користење И Овозможува Подобра Заштита.Можете Слободно Да Го Промените Според Вашите Лицето Контура За Да Се Спречи Оставајќи Траги На Вашето Лице, По Преземањето На Fiat.Вашето Здравје Е Непроценлива, И Идеална За Градинарство, Патуваат, Трчање, Планинарење, Спорт, Автобуси, Итн.Стилски И Соодветна Како Подарок.Опис на производот : ♥Водат Уво Циклуси, Сит се Вклопуваат Водат уво циклуси се овозможи совршено се вклопуваат.се препорачува користење на придружните големина на табела со цел да се најде најдобрите големина маска за вашиот особено лицето форма и големина.Едноставен дизајн спарени со лесно на циклуси овозможи лесно и исклучува со мие лицето маска. ♥Три Слоеви на Ткаенина - Отпорен на Вода Изградена од три слоеви на висок квалитет на ткаенина, на обновливи лицето маска е отпорен на вода и дише.На цврсто ткиво на средниот слој служи за да го задржи надвор нешто да виси во носителите е околина, додека сеуште овозможувајќи за неограничен дишење. ♥Постават Рамен Шевовите Издржлив и силен, маската е постават рамен шевовите, се создаде сит се вклопуваат мостот на носот и образите, и да се обезбеди маска под брадата.Меките материјали се овозможи за дишење и да зборува удобно, а носи на лицето маска. ♥Нега и Чистење, Направени со машина перат материјали, заштитната маска може да се мијат по употреба.Нема повеќе непотребно фрлаат маски! ♥За перење Инструкции Забелешка Перење пред првата употреба Машина за миење ладно не кајгана не сува чиста Нема ткаенина омекнувач Собори сува ниска или се постават рамен суво за да се избегне собирање.

Вака можеби ќе ви се допадне..