• Свеж
SELCRAFT Конец за Шиење на Машина Везови Тема Висока Издржливост Рака Конци за Шиење Мулти-Боја, Памук Занает Печ Волан Тркала Материјали num.3515
zoom_in

SELCRAFT Конец за Шиење на Машина Везови Тема Висока Издржливост Рака Конци за Шиење Мулти-Боја, Памук Занает Печ

DEN 2006.40

Од стока
check Во продавницата

ВИСОК КВАЛИТЕТ на ВЕЗОВИ КОНЕЦ премиум виножито боја на везови конец .Светла боја, богата сјај, не-исчезнува, цврста, мазна чувствуваат, не статички електрицитет.Има толку висок квалитет на везови е првиот чекор за да ја заврши својата исклучителна занаетот.НЕВЕРОЈАТЕН ПОДАРОК : Одличен подарок за вашата мајка, grane.ДЕБЕЛИ, ИЗДРЖЛИВ И СИЛЕН ВЛАКНО - Поради својата дебелина и издржливост, на насоки не кавгата, што го прави полесно да се работи.ШИРОКО се КОРИСТИ : Премиум Везови Конец е совршен подарок за семејството и пријателите деца на повеќето прилика.Совршен за пријателство нараквици, string уметност, DIY проекти, занаети подароци, Го користи е бескрајна надвор од вашата имагинација!.СОВРШЕН ЗА ЗАНАЕТЧИСКИ : вез темата е за двете везови љубовник и група занает.Вез конец може да се употребува за вез, крстот бод, пријателство нараквици, кесички, tassels, перници, роденден картички, играчки, украси, ракавици, шалови и така натаму.DIY handcrafts за деца.ДОБРЕДОЈДОВТЕ НА НАШАТА ПРОДАВНИЦА Вашата поддршка е нашата секогаш нашата мотивација!Ве молиме да ни испратите порака ако имаш било истрага, ви благодариме!Опис на производот : Име : Конци за Шиење Материјал : Памук unt : 1pcs/многу Употреба : DIY Конци за Шиење Производи Екранот За Нас Нашите dind сликарство се полу-готови, не вклучуваат рамка.Ние ќе се обезбеди dind везови алатки за вашиот направи.И ние ќе сместени 20% повеќе dinds!Иако нашите производи не е најевтин, но квалитетот на нашите производи е најдобар!Кога ќе се заврши тоа, можете да испраќате фотографии од вашите слики за нас, ние ќе го покаже тоа да купувачи од целиот свет го цениме!Бидејќи вашиот е многу важен за нашиот бизнис развој, срдечно ве покануваме да оставите позитивен за нас, ако сте задоволни со нашите производи и услуги.Експрес Испорака Внимание!ние сме меѓународни продавачот од копното.ВЕ МОЛИМЕ ДА БИДЕТЕ ТРПЕЛИВИ!Ние обично нудат стандардна меѓународна воздухопловната.Тоа може да се направи за 10 до 25 работни дена за испорака.Ако имате било какви прашања или било какви посебни барање, ве молиме контактирајте со нас.ние ќе ви одговори во рок од 24 часа поради времето разликата меѓу нас.Забелешка Купувачот ќе биде одговорен за даноци,царински и други давачки во текот на превозот!Сите предмети треба да бидат испратени до theberified адреса Услови На Продажба Ако не сте задоволни со објектот, тоа може да се врати во оригиналната состојба во рок од една недела по приемот.ние ќе ви испратиме целосна наплата заедно со превозот на трошоците веднаш штом ќе се добие објект.Но купувачот треба плати се врати превозот.Ви благодариме за разбирањето!Имаат добар ден!.

Вака можеби ќе ви се допадне..