• Свеж
NEWMIND Велосипед Компјутер Носителот - Планински Пат Спортски Велосипед Пред Матични Extender
zoom_in

NEWMIND Велосипед Компјутер Носителот - Планински Пат Спортски Велосипед Пред Матични Extender

DEN 554.40

Од стока
check Во продавницата

* Лесно може да се инсталира на лево или десно на стандардот 31.8 mm handlebars поради неговата симетрични дизајн. * Универзална одговара на повеќето , патот, планински s произлегува, компатибилен за , и Cateye серија велосипед компјутер. * Одлична замена додатоци за велосипедизам ентузијасти. * Доаѓа со адаптери за спорт камера, велосипед компјутери и светло. * Перформанси премиум карбонски влакна компјутер носителот на планината продолжување стапка, прилагодлива, лесни, висока јачина, силни, цврсти и издржливи.Ние продаваме производи со добар квалитет и цена.Ние придаваат големо значење на секој повратни информации од клиентите.Добредојдовте да ги собереш и да се купи во нашата продавница.Опис : Перформанси премиум карбонски влакна компјутер носителот на планината продолжување стапка, прилагодлива, лесни, висока јачина, силни, цврсти и издржливи - лесно Може да се инсталира на лево или десно на стандардот 31.8 mm handlebars поради неговата симетрични дизајн - Доаѓа со адаптери за спорт камера, велосипед компјутери и светло - Универзална одговара на повеќето , патот, планински s произлегува, компатибилен за , и Cateye серија велосипед компјутер - Одлична замена додатоци за велосипедизам enthusiasts Specification : - Материјал : Јаглерод Влакна - Боја : Црна - Заградата Големина : Прибл. 79 x 43 mm/3.1 x 1.7 inch Package Вклучува : 1 Парче Велосипед Компјутер Носителот Продолжување Стапка (со завртка фитинзи)1 Парче Велосипед Броило Месеци (за , , Cateye)1 Парче Камера Adapter1 Парче Светло Adapter1 Парче Гума Band Note : Светлото и други додатоци не се вклучени во пакет.Ве молиме оставете малку разликата се должи на рачно мерење.Бојата може да биде малку поинаков од различни монитор.Ви благодариме!.

Вака можеби ќе ви се допадне..