• Свеж
Шиење Кошница, Преносни се Справи со Широк Апликација Многу Издржливи Голем Простор Предиво Торба за пат за Дома за Студио(Виолетова-Труба)
zoom_in

Шиење Кошница, Преносни се Справи со Широк Апликација Многу Издржливи Голем Простор Предиво Торба за пат за Дома

DEN 239.76

Од стока
check Во продавницата

Широка Примена : Ова шиење плетење кошница е широко се користат во плетење СИДА, нишка складирање ранци, чанти, козметика складирање торби, патни миење кеси, играчки складирање торби, торби за перење, облека чорапи организаторите.Mesh Дизајн : Ова шиење плетење кошница донесува единствена мрежа дизајн кој овозможува да се види бојата на предиво и исто така ви дава јасна идеја за кога предиво ќе се користи нагоре.Голем Простор : Ова шиење плетење кошница поседува голем простор за различни потреби, и дупката на врвот може да се спречи предиво од заплитане.Идеален Подарок : Ова шиење плетење кошница е одличен Божиќ, Нова Година, Денот на Вљубените, Ден на Мајката, роденден, годишнина подароци за мајки, баби, тетки, сестри, пријатели и сите плетење ентузијасти.Преносни Рачка : Ова шиење плетење кошница поседува преносни рачка, кој е многу удобен и лесен за носење, погоден за аеродроми, паркови, возови, бродови, или домови.Функција : 1. Преносни Рачка : Ова шиење плетење кошница поседува преносни рачка, кој е многу удобен и лесен за носење, погоден за аеродроми, паркови, возови, бродови, или домови.2. Широка Примена : Ова шиење плетење кошница е широко се користат во плетење СИДА, нишка складирање ранци, чанти, козметика складирање торби, патни миење кеси, играчки складирање торби, торби за перење, облека чорапи организаторите.3. Mesh Дизајн : Ова шиење плетење кошница донесува единствена мрежа дизајн кој овозможува да се види бојата на предиво и исто така ви дава јасна идеја за кога предиво ќе се користи нагоре.4. Голем Простор : Ова шиење плетење кошница поседува голем простор за различни потреби, и дупката на врвот може да се спречи предиво од заплитане.5. Идеален Подарок : Ова шиење плетење кошница е одличен Божиќ, Нова Година, Денот на Вљубените, Ден на Мајката, роденден, годишнина подароци за мајки, баби, тетки, сестри, пријатели и сите плетење ентузијасти.Спецификација : Предмет Тип : Шиење Basket Material : Најлон и Mesh Product Спецификации : 1 Piece Use : Плетење Сида, Нишка Складирање Кеси, Handbags Product Големина : Прибл. 14 x 13cm / 5.51 x 5.12 во (Прирачник за Мерење, Мала Грешка Може да Постои) Пакет Листа : 1 x Sewing Кошница.

Item Type:
Sewing Basket
Material:
Nylon and Mesh
Product Specifications:
1 Piece
Use:
Knitting Aids, Thread Storage Bags, Handbags
Product Size:
Approx. 14 x 13cm / 5.51 x 5.12in (Manual Measurement, Slight Error May Exist)
Package List:
1 xSewing Basket :

Вака можеби ќе ви се допадне..