• Свеж
3190 Подарок Исклучителна 2-Ниво Метал Тоалет Рек Мултифункционален Самостојна Бања Складирање Рек Тоалет Полица Да Зачувате Простор Перална Трајни (Боја : Црна, Гол?
zoom_in

3190 Подарок Исклучителна 2-Ниво Метал Тоалет Рек Мултифункционален Самостојна Бања Складирање Рек Тоалет Полица

DEN 2213.76

Од стока
check Во продавницата

*Максимално искористување на просторот : Овој мултифункционален бања полица е простор за складирање што може да се создаде простор за складирање за бањи, перална соби, плакари, спални соби и потроши дневна простори без да се води до многу од подот. *Спречување на нередот : страна шини се безбедни од паѓање, и тоалет решетката може да се задржи вашата бања чисти.Вие веќе не треба да се плеткаш во бања потоне и подот, и чувајте се што ви треба уредно на овој производ. *2-ниво мрежа полица : направен од метал материјал, рамката е направена на задебелена железната цевка, која е безбедна и стабилна, - има силна носивоста, не е лесно да се акумулира вода, е полесен, има долг животен век, е лесен за одржување, и може ефикасно да се спречи предмети од паѓање.Тоа се користи за да ги чува сите ваши капење потреби. *Да зачувате простор : Можете да ставите влошки, toiletries, четки, тоалетна хартија, перење кошеви, растенијата и некои други предмети.Обичните бања складирање кабинети кои не се до подот простор се поставени на тоалет полица и складирање полица над машината за перење.Зачувај сите подот простор ви треба. *метални материјали:Различни од обичните челик полица, над тоалет полица е направен од железен материјал.обезбеди долгорочна издржливост.злато, црна, бела е дизајниран за естетска привлечност, оди добро со разни бања стилови.Производ : тоалет rack Color : злато, црна, whitematerial : metal Metal материјал : iron Size : 50x30x165cm/19.7x11.8x65 inches Style : Јапонски, Нордиските, simple Style : кат-standing Installation метод : не punching Manual : yes Applicable сценарија : бања, тоалет, перење room Applicable луѓе : general Reminder : Поради разликата на снимање светлина и секој монитор, таму ќе бидат различни степени на боја разлика.Има грешка во прирачник за мерење, ве молиме обратете се до крај на производот (ако постои било каков проблем со производот, ве молиме контактирајте го сервисот за 24 за да го реши тоа за вас)Исклучителен изглед, таписерии изработка, не само практично, тоа е едноставно уметничко дело.

Вака можеби ќе ви се допадне..