• Свеж
3.7 V BV-6A Замена на Батеријата за ТА-1048 ТА-1059 8110 4G
zoom_in

3.7 V BV-6A Замена на Батеријата за ТА-1048 ТА-1059 8110 4G

DEN 412.80

Од стока
check Во продавницата

Целосно Компатибилен со ТА-1048 ТА-1059 8110 4 G.Батеријата Спецификации : 1200m Ah, 3.7 V, 4.44 Пот.Li-ion Тип на Батерија. 500 пати на импулс празнење.Сертифицирани со ISO9001, Ro HS, CE, UN38.3, и MSDS.Целосна Наплата или Слободна Замена без Причина за 60 Дена.

Вака можеби ќе ви се допадне..