• Свеж
Нежно Виолетова Естетски Молив Случај Пенкало Торбичка за Тинејџерите Девојки, Симпатична Еднорог Молив Организатор Случај Кутија Патент Kawaii Пинк со Прегради
zoom_in

Нежно Виолетова Естетски Молив Случај Пенкало Торбичка за Тинејџерите Девојки, Симпатична Еднорог Молив Организатор

DEN 431.76

Од стока
check Во продавницата

Димензии : 8.3 x 3.7 x 2 во/21 x 9.5 x 5 см (L x D x W), тежина : 0.27 lb/0.12 kg двојно патент за замрзнување.Употреба : се стилски и едноставен дизајн на молив случај е многу погодна за пенкала, моливи, фломастери, изтривалка, ножици, protractors, итн.Материјал : Користење на дебели и носат отпорни најлон Оксфорд ткаенина, и мазни лизгачки искуство донесе со трајни патентите, вашиот канцелариски е добро заштитени во торба, што ќе ви овозможи да брзо и лесно да се земе вашиот канцелариски материјал.Структурен Дизајн : главен џеб, патент отворање и затворање, а mesh џеб на горниот слој, подвижен оддел во средината, и 4 пен позиции.Разумни и научни зони, така што секој од вашите предмети има некоја локација, понудата проштална да неуредна.Миење : Рака мие, не машина за миење, не железо, не кајгана, се исуши природно, издржливи.Овој молив случај е направен на здрав и носат-отпорни, Оксфорд ткаенина, со едноставен, но не и едноставна плоштадот дизајн, едноставен, во форма и поголем капацитет.Разумни и научни поделба, така што секоја точка е на твое има некоја локација, понудата проштална да неуредна!.Можете да стави гумичка, пенкало, лента, корекција лента, молив острилка, итн.заедно во него.Овој молив случај може да се користи за да се одржи пенкала, моливи и други замена јадра.Можете исто така да се стави некои податоци кабли, слушалки, У диск, итн.Овој молив случај има пространа внатрешност и може да се одржи сè, од ножици на хартиена лента.Тој е компактен кога патент е затворена, па занаетчии можат да носат своите резерви со нив.

Вака можеби ќе ви се допадне..