• Свеж
TBGTBS Бела Туш Завеси Солидна Боја Бања Завеса Полиестер Ткаенини Згусне Водоотпорен Партиција Бања Завеса Машина Перат (Боја : Сина, Големина : W80xH180CM)
zoom_in

TBGTBS Бела Туш Завеси Солидна Боја Бања Завеса Полиестер Ткаенини Згусне Водоотпорен Партиција Бања Завеса Машина

DEN 2092.80

Од стока
check Во продавницата

❁ Вода поздравниот блокирање : туш завесата може да се задржи водата надвор бањата подот.Таму е магнетната доведе жица на дното, така што нема да се држиме за тело во бања. ❁ Зајакнување чувство на приватност : Туш завеси имаат тенденција да се инсталира чувство на приватност која е толку pivotally од клучно значење за нашето битие. ❁ Lmportance на декорација : Туш завеси може да биде достоен предмети за декорација цели.сите што ви се случува да се добие целосна чувство на убавина од завеси со здрава туш. ❁ Лесна инсталација и одржување : Туш завеси се лесно да се инсталира заради нивната едноставна структура. ❁ Туш завеси, за да биде машина перат : машина перат или да користите крпа.Така, тие лесно може да се стави во постојана употреба.Опис на производот : *Име : Водоотпорен Туш Завеса*Материјал на завеса : Водоотпорен Брз Сува Полиестер*одговара на стандард кади и тушеви, со засилен рѓа доказ за ментално grommets во главата и бројат полите на целата дното.Забелешка : Поради прирачник за мерење, големината може да има некоја грешка од 1-2 мм, а бојата може да биде различна, поради екран, ви благодариме за вашето разбирање.Пакет се Вклучени : * 1 buc Солидна Боја туш завеса (со В облик куки)Други значења на туш завеса : пикник blanket Dog кревет cover Weather доказ патио cushions No-шие вечера место mats Kids Вода доказ кревет liner Kids уметност smock.

Вака можеби ќе ви се допадне..