• Свеж
IKON MOTORSPORTS, Спојлер на Багажникот Компатибилен Со 2013- Scion FR-S/2013-2020 Субару BRZ/2017-2020 Тојота 86, Насликани #M7Y Чиста Црвена Багажникот Багажникот Усна Спојлер Крило Палубат?
zoom_in

IKON MOTORSPORTS, Спојлер на Багажникот Компатибилен Со 2013- Scion FR-S/2013-2020 Субару BRZ/2017-2020 Тојота

DEN 478.80

Од стока
check Во продавницата

Компатибилен со 2013-2016 Scion FR-S ; 2013-2020 Субару BRZ ; 2017-2020 Тојота 86. Материјал : Висок Квалитет АБС Боја : #M7 Y Чиста Црвена.Пакетот Вклучува : 1x Багажникот Спојлер.Инструкции вклучени, Професионална Инсталација е Препорачливо. 30 Дена Ограничена Гаранција.

Вака можеби ќе ви се допадне..