• Свеж
HD Професионални Телескоп 10x25 Бинокуларна Зум Областа Очила Голема Рачни Телескопи Dropshipping Професионални Моќен Двоглед Брендови Висока Моќност Телескоп
zoom_in

HD Професионални Телескоп 10x25 Бинокуларна Зум Областа Очила Голема Рачни Телескопи Dropshipping Професионални

DEN 328.80

Од стока
check Во продавницата

10 X 25 зум двоглед.Црвено мембрана целосно обложени оптика за зголемување на осветленоста.Преносни димензии и мала тежина.Лесно прилагодување и брзо фокусирање.Најдобриот подарок за вашите пријатели,семејство на празници.Снимајте прекрасни моменти и ги споделите со вашите пријатели.Карактеристики : 10 X 25 зум двоглед.Црвено мембрана целосно обложени оптика за зголемување на осветленоста.Преносни димензии и мала тежина.Лесно прилагодување и брзо фокусирање.Доаѓа со црна торбичката.Совршен за спортски настани, концерти, птицата гледа, кампување, итн.Пакетот вклучува : 1 * 10 X25 Binoculars1 * Црна Носат Bag1 * Чистење Cloth1 * Корисникот Manua Feature : 100 во 1000m двоглед за трки, птицата гледа, отворено спортски и покажува, воздух емисии,патувања, лов, планинарење, пловењето, ниско-светлосни услови, астрономија и повеќе.Голема цел леќа за максимална светлина transmission Ruby-обложени оптика за максимална светлина и слаба светлина conditions Smooth центар во фокус за лесно using Rugged, високо-квалитетни заврши за фирма grip Suitable за : војската, спортски настани, концерти, птицата гледа, кампување, риболов и патување, Отворено Лов,Следење,пребарување и спасување.нека имате најдобриот поглед на отворено авантури,суштински рачен уред за птицата гледа, дивиот свет, лов, планинарење, качување, кампување, надзор и патување.

Вака можеби ќе ви се допадне..