• Свеж
Персоналните Игра Кошарка Сјајна Фрлиле Ќебе Обичај Бебе бебе соба Swaddling Ќебиња за Момче Девојка Роденден Бебе Туш Кучиња или домашни Миленици Подароци 30x40inch
zoom_in

Персоналните Игра Кошарка Сјајна Фрлиле Ќебе Обичај Бебе бебе соба Swaddling Ќебиња за Момче Девојка Роденден Бебе

DEN 455.76

Од стока
check Во продавницата

[Димензии] : 30(W)x40(L)инчи. [Персоналните Ќебе Подарок] : Прилагодено вашиот личен ќебиња со името текст како подароци за разни фестивали, како на пример, свадба, годишнина, роденден, бебе туш, церемонијата, Денот на Таткото, на Мајката Ден, Божиќ и за денот на Благодарноста.Ова е идеален подарок за семејството, љубовници и пријатели,заврши себе си во овој и сметаат дека тоа е грешка прегратка. [Висок Квалитет Руно Материјал] : Сите наши сопствени ќебиња се направени од мека висок квалитет руно материјал.Обезбедува максимална удобност и одлична боја за печатење.Печатење ефектот е долготраен и не избледуваат, па можете да нарачате со доверба. [Мулти-сцена Користете] : Може да се користи за дома ќебиња, отворено патување, бебе ќебиња, деца ќебиња, возрасни ќебиња, троседот ќебиња, кревет ќебиња, итн. [Машина Перат] : Измијте се со ладна вода и потоа или нека се исуши без топлина.Микрофибер суши брзо и тоа ќе fluffier отколку пред тоа.Бојата нема да избледи и после многу мие.Зошто да се Избере Нашата Продавница : XOZOTY посветен на дизајнирање исклучителна предмети за домаќинството и за обезбедување на клиентите со квалитет на производите.Совршен Подарок : Персоналните спомен ќебиња, совршен спомен подароци за семејството и пријателите, или моменти заробени од страна на специјални настани за кои сакате да се одбележат.Можете да испратени како Мајка¡s Ден,Татко¡s Ден,birthday (Роденден), ноќта на Вештерките,Денот на Благодарноста,Божиќ,Денот на Вљубените подароци.Метод : лесно Можете да се прилагодите на ќебе преку слики на вашиот телефон, компјутер, Facebook или Instagram.Тема : Употреба на најновите печатење како и високо-квалитетни материјали.Направи вашиот сопствен ќебе светли бои нема да исчезне.Високо-квалитетни материјали не ќе пилула.Реалниот ефект може да се направи сте 100% задоволни.

Вака можеби ќе ви се допадне..