• Свеж
Бебе Базен Играчки, Лебдејќи Plaything Малку Мечка Зелен Лист Симпатична Мечка Форма Брод Форма Деца Бања Играчки за Бања
zoom_in

Бебе Базен Играчки, Лебдејќи Plaything Малку Мечка Зелен Лист Симпатична Мечка Форма Брод Форма Деца Бања Играчки

DEN 256.56

Од стока
check Во продавницата

Децата секогаш се допаѓа да се избере светло обоени када играчки.Светли бои помош вежба децата способност да разликуваат бои, да се подобри рака‑на мозокот координација, и да научат од игра.Тоа е добар избор за предучилишно играчки.Може да се вежба на децата рацете на способност, и да играат улога во оттргнува, така што детето нема да биде толку непослушен при преземањето на бања, а ќе биде порелаксирана.Со една симпатична мечка форма, децата брзо може да се прифати и како да игра со него во бања.Тој е компактен и лесен за носење, и може да се користи во када дома или кога ќе се оди на базен да се игра.Направени од високо‑квалитет на еколошки‑пријателски АБС материјал, тоа е не‑токсични, без мирис, издржлив и не ќе исчезнат.Тоа има површина, без ситни делови, што ќе му овозможи на вашето дете со максимална безбедност.Пак S‑облик група ротирачкото копче на зелен лист насока на стрелките на часовникот, притиснете и задржете го гребло нож додека ротирачкото, и да престане вртење кога ротирачкото копче средби поголем отпор, така што нема да ја оштетат движење, само стави ја на вода за да се олабави гребло ножот.Функција : 1. Пак S‑облик група ротирачкото копче на зелен лист насока на стрелките на часовникот, притиснете и задржете го гребло нож додека ротирачкото, и да престане вртење кога ротирачкото копче средби поголем отпор, така што нема да ја оштетат движење, само стави ја на вода за да се олабави гребло blade2. Може да се вежба на децата рацете на способност, и да играат улога во оттргнува, така што детето нема да биде толку непослушен при преземањето на бања, а ќе биде повеќе relaxed3. Децата секогаш се допаѓа да се избере светло обоени када играчки.Светли бои помош вежба децата способност да разликуваат бои, да се подобри рака‑на мозокот координација, и да научат од игра.Тоа е добар избор за предучилишно toys4. Направени од високо‑квалитет на еколошки‑пријателски АБС материјал, тоа е не‑токсични, без мирис, издржлив и не ќе исчезнат.Тоа има површина, без ситни делови, што ќе му овозможи на вашето дете со максимална safety5. Со една симпатична мечка форма, децата брзо може да се прифати и како да игра со него во бања.Тој е компактен и лесен за носење, и може да се користи во када дома или кога ќе се оди на базен да play Specification : Предмет Тип : Мала Мечка Зелен Лист Плови Кораб Децата Капење Лебди Toy Product Материјал : Abs Product Големина : Прибл. 14.5 x x 6.5 7.5 cm / 5.7 х 2.6 x 3.0 во (прирачник за мерење, постојат мали грешки)Производот се Користи : Постоечкиот Играчки, Бања Играчки, Итн.Пакет Листа : 1 x Када Toys Note : Прирачник за Мерење, Постојат Мали Грешки.

Item Type:
Little Bear Green Leaf Sail Boat Children's Bathing Floating Toy
Product Material:
Abs
Product Size:
Approx. 14.5 x 6.5 x 7.5cm / 5.7 x 2.6 x 3.0in (manual measurement, there are small errors)
Product Use:
Floating Toys, Bath Toys, Etc.
Package List:
1 x Bathtub Toys :
Manual Measurement, There Are Small Errors :

Вака можеби ќе ви се допадне..