• Свеж
50X-1600X Безжични Дигитални USB 2MP Зголемување Endoscope Електронски Зголемувачот Микроскоп за Лабораториски
zoom_in

50X-1600X Безжични Дигитални USB 2MP Зголемување Endoscope Електронски Зголемувачот Микроскоп за Лабораториски

DEN 252.00

Од стока
check Во продавницата

Широко се користи за индустриски печатени кола boardchecking, накит процена, откривање, итн.Дизајниран со LED светло, висок квалитет на оптичка леќа ви помага да ги видите јасно.Доаѓа со носителот платформа за удобен операција.Овој микроскоп е лесно да се работи и удобен за носење.Тоа е 1600 X зголемување, и поддржува фокусирајќи се на вредноста.Овој микроскоп е лесно да се работи и удобен за носење.Тоа е 1600 X зголемување, и поддржува фокусирајќи се на вредноста.Дизајниран со LED светло, висок квалитет на оптичка леќа помага да ги s.

Вака можеби ќе ви се допадне..