• Свеж
Pithsdp LED Сијалица Брзо Хипер Флеш Пак Сигнал Трепка Грешка во Кодот, 7440 Пак Сигналот Индикатор за Грешка Грешка Расчистување на Отпорник 2 парчиња 7443 LED Кочница Светли
zoom_in

Pithsdp LED Сијалица Брзо Хипер Флеш Пак Сигнал Трепка Грешка во Кодот, 7440 Пак Сигналот Индикатор за Грешка Грешка

DEN 2052.00

Од стока
check Во продавницата

【Материјал】100% сосема нов Направени од високо квалитетна ABS пластика, материјал, издржлив и не е лесно да бидат оштетени.висока јачина, носат‑отпорни, здрав, не е лесно да се деформира, и има подолг безбеден живот. 【Инсталирате】 led кочница светлина На инсталацијата е едноставна, и тоа трае само неколку минути за да се комплетира.може да ви помогне да заштедите време и да ви донесе подобар шопинг искуство. 【Високи перформанси】Висока прозрачна ефикасност со текот на 800 LM висока осветленост светлина излез.Високо ниво на точност и сензитивност, подобрување на безбедноста и сигурноста на вашето возило.Во комбинација со висок квалитет на оптоварување отпорници, нема повеќе досадни хипер флеш проблем. 【 Функција 】Тоа е лесно да се најде на сопирачките на возилото и во предниот дел, кој може да се спречи заден крај судир несреќи и подобрување на проницаемост на извор на светлина за да се вози безбедно. 【По-продажбата на услугата】Вашата оценка е многу важен за нас, и се надеваме да ја добиете вашата пофалба и 5-ѕвезда афирмација.Ако постои било незадоволство, ве молиме контактирајте со нас пред евалуација и ни дава шанса да се направи се.Нашата служба за корисници тим ќе одговори во рок од 24 часа.За било каква разумна проблем, ние ќе го реши тоа брзо за вас.Ние ќе продолжиме да работиме напорно со вашата поддршка за да служат подобро.

Вака можеби ќе ви се допадне..