• Свеж
Напојување Замена за HOTONE Панорама Octa Ефекти на Возилото Адаптер велика БРИТАНИЈА 9V
zoom_in

Напојување Замена за HOTONE Панорама Octa Ефекти на Возилото Адаптер велика БРИТАНИЈА 9V

DEN 1584.00

Од стока
check Во продавницата

9v 500m A Регулирани, 2.1 mm x 5.5 мм, Центар Негативни Поларитетот Напојување.Филтрирана за Нула Потпевнувам, Бучава без Операција.Пролет Монтирани Совет за Безбедна Конекција. 2 Метар Заоблени Дебели Кабел.Енергетски Ефикасни Наменета за Музичка Опрема. 9v 500m A Регулирани Напојување.Филтрирана за Нула Потпевнувам.Бучава Слободни Напојување.Центар-Негативни Поларитетот. 2 Метар Заоблени Дебели Кабел. 2.1 mm x 5.5 мм Пролет Монтирани Совет за Безбедна Конекција.Енергетски Ефикасни Наменета за Музичка Опрема.

Вака можеби ќе ви се допадне..