• Свеж
SHUNDA СЛУЧАЈ за Samsung Галакси A21S, Воена Одделение за Заштита на Оклоп Шок Апсорпција на Тешки Школка Изградена-во Потпирачот - Сина
zoom_in

SHUNDA СЛУЧАЈ за Samsung Галакси A21S, Воена Одделение за Заштита на Оклоп Шок Апсорпција на Тешки Школка Изградена-во

DEN 318.24

Од стока
check Во продавницата

【Двојна Заштита】 Уникатен работ TPU е во комбинација со вграден КОМПЈУТЕР за да го заштитите вашиот телефон од капки, гребење и удари. 【Шок Апсорпција】Воена Капка Тестирани.Воено-Одделение за Заштита со употребува на Влијанието на Воздух Перница Технологија за сите страни и на сите околу заштита на вашиот уред. 【Камера Заштита】 Нов дизајн; случај може да се покрие работ на камерата за да се избегне гребење на камерата. 【Компатибилен со автомобил носителот】 вградениот метален магнетен лист за стабилна адсорпција, која може да биде директно adsorbed на магнетни автомобил планината држачот. (Не вклучува магнетни автомобил планината носителот). 【Holster клип & Потпирачот Дизајн】 Holster клипот има здрав механизам за заклучување за да го одржите вашиот телефон во место.Изградена во потпирач за раце-бесплатно гледање во двете хоризонтални или вертикални агли.Функција : Три-димензионални жлебови, брзо топлина дисипација, и airbag анти-drop.Четирите агли се засили, и на КОМПЈУТЕР тешко школка е интегриран со високо еластична силикони да перница на влијание.Заградата на функцијата, агол може да се прилагоди.PC мат тешко школка, анти-отпечаток.Вграден-во магнетно метален лист може да биде прикачен на автомобил заграда, така што таа е стабилна и не падне.Кутија за пакување : 1* мобилен телефон случај.

Вака можеби ќе ви се допадне..