• Свеж
Смешни Се Маскираат Рептил Мк Фестивал Cosplay М-Во Облик На Нос Клип Дише Перат Прилагодливи Стегање Обновливи Маска
zoom_in

Смешни Се Маскираат Рептил Мк Фестивал Cosplay М-Во Облик На Нос Клип Дише Перат Прилагодливи Стегање Обновливи

DEN 693.60

Од стока
check Во продавницата

100% Полиестер.Производ Перформанси : Овој Рептил Мк Маска Е Многу Мека, Дише, Вода-Отвратителен, И Перат.На Тока Може Да Се Прилагоди На Стегање.Можете Да Ја Промените Нејзината Должина Според Вашиот Лицето Контури За Да Се Спречи Оставајќи Траги На Вашето Лице, По Преземањето На Fiat.Заштита На Вашата Уста И Лице Од Прашина, Ладно, Прав, Полен, Алергии, Дожд И Магла, Издувни Емисии, Пасивното Пушење, Итн.Применливи Сценарија : Оваа Маска Е Погодна За Партиите, Играње На Улоги, Велосипедизам, Кампување, Работи, Патувања, Качување И Секојдневна Употреба. (Не-Медицински Маска).Додаток Структура : М-Во Облик На Нос Клип.Оваа Маска Е Најдобар Подарок За Децата Семејство И Пријатели за Време На Празниците.Ако Имате Било Какви Прашања, Ве Молиме Контактирајте Со Нас И Ние Ќе Се Обидеме Потрудиме Да Го Реши Проблемот За Вас.Производ Перформанси Многу Мека, Дише, Вода-Отвратителен, Перат, Ја Тока Може Да Се Прилагоди Во Тесно, И Должината Може Да Се Менуваат По Желба Во Зависност Од Вашите Лицето Контури За Да Се Спречи Оставајќи Траги На Вашето Лице, По Преземањето На Fiat.Применливи Сценарија Погоден За Велосипедизам, Кампување, Работи, Патувања, Качување И Секојдневна Употреба.Додатоци Структура М-Во Облик На Нос Клип За Перење Инструкции Се Препорачува Да Се Мијат Со Рака, Не Кајгана Посебна Забелешка Оваа Големина На Податоци Е Нормална Последица На Различни Мерни Методи.Грешката Е во Рок од 1-2cm.

Вака можеби ќе ви се допадне..