• Свеж
Abaodam 2 парчиња Ролери Игра Хокеј дух пакостник Обука Пак Улица Хокеј на Топката за Вежбање-
zoom_in

Abaodam 2 парчиња Ролери Игра Хокеј дух пакостник Обука Пак Улица Хокеј на Топката за Вежбање-

DEN 551.76

Од стока
check Во продавницата

Специјално помеша shockproof базичен материјал.Големо влијание најлон глајд модели се зголеми стабилноста и да се намали триењето за најбрз игра.Лесни висока густина композитни за брзина.Ниско - триење планирам за крајна брзина и конзистентност на мазна површина.за мазна внатрешна и надворешна површини, како што судот, мраз суд, мазна бетон, дрво.одличен избор за хокеј на ролери, екипи, клубови, здруженија и арени!.Оваа ролери хокеј дух пакостник е погодна за дневна обука и конкуренцијата на ролери хокеј.Опис Оваа точка е професионална ролери хокеј дух пакостник, направени со најлон и ПВЦ материјал, издржлив и здрав.Добар квалитет во хокеј дух пакостник не може да се подобри вашите вештини, но, исто така, нека ти се најдат интерес во спортот.Те прави искуство разликата во секој замав и шут.Карактеристики - Боја : Како што е прикажано.- Материјали : Најлон, ПВЦ.- Големина : 7. 50x7. 50x2. 50cm/ 2. 95x2. 95x0. 98 инч.- Оваа ролери хокеј дух пакостник е погодна за дневна обука и конкуренцијата на ролери хокеј.- одличен избор за хокеј на ролери, екипи, клубови, здруженија и арени!- Специјално помеша shockproof базичен материјал.Големо влијание најлон глајд модели се зголеми стабилноста и да се намали триењето за најбрзо се игра.- Лесни висока густина композитни за брзина.Ниско - триење планирам за крајна брзина и конзистентност на мазна површина.- за мазна внатрешна и надворешна површини, како суд, јас.

Вака можеби ќе ви се допадне..