• Свеж
Drawstring Ранец String Торба Sackpack Cinch Отпорен на Вода Најлон за Фитнес, Шопинг Спорт Јога со WANDF
zoom_in

Drawstring Ранец String Торба Sackpack Cinch Отпорен на Вода Најлон за Фитнес, Шопинг Спорт Јога со WANDF

DEN 239.76

Од стока
check Во продавницата

Најлон обвивка.Drawstring затворање.КОЛИЧКА & СУПЕР ЛЕСНИ - може да биде укината во себе брзо со компактна големина:7.8*2.3*1.1. Тој тежи само 4.9 оз.ПРЕМИУМ МАТЕРИЈАЛОТ ЗА ИЗДРЖЛИВОСТ - Изработени од водоотпорен напредна технологија на висок квалитет на полиестер ткаенини, WANDF drawstring ранец задржува своите добри перформанси кога се подложени на секојдневни носат и солза.ЗАДЕБЕЛЕНА DRAWSTRINGS ЗА УДОБНОСТ - Дебел drawstrings спречи да копа во рамената и да помогне да се намали вашиот рамо товар.Исто така, drawstring затворање ви дозволува да ги зачувувате работи брзо и да ги однесе во и надвор лесно.ГОЛЕМА НОСИТЕЛИТЕ - Главната преграда за вршење на својата облека, чевли, крпа, i Pad, книги, секојдневните набавки, итн.Дојде со еден внатрешен џеб, да ви даде совршена класификација на вашиот предмети, како копчиња, лични карти, makeups, паричници, итн.ПОГОДЕН ЗА РАЗЛИЧНИ ПРИЛИКИ- Тоа е совршен за салата, спорт, јога, танц, патување, носат-на багажот, кампување, планинарење, обука, cheerleading и повеќе!Исто така, веројатно може да се украсуваат на тоа, одличен подарок за роденден и празници и за членови на вашето семејство и пријатели.

Вака можеби ќе ви се допадне..