• Свеж
X-DREE M4.2x16mm 304 од не ' Рѓосувачки Челик Рамна Глава Torx Само Прислушување Завртки Fastener 60pcs(M4.2x16mm 304 Acero Inoxidable Cabeza Plana Torx Tornillo Sujetador Automático 60 unids
zoom_in

X-DREE M4.2x16mm 304 од не ' Рѓосувачки Челик Рамна Глава Torx Само Прислушување Завртки Fastener 60pcs(M4.2x16mm

DEN 323.76

Од стока
check Во продавницата

Име на производ : Torx Само Прислушување Завртки; Пакет Содржина : 60(+/-2%)компјутери x Torx Само Прислушување Завртки.Главната Боја : Сребро Тон; Материјал : 304 Од Не ' Рѓосувачки Челик.Тежина : 77g; Вкупна Должина : 16mm/0.63".Завртка се Вози Тип : T20; Завртка Главата Облик : Рамна Глава(Tipo де impulsión де tornillo : T20; Форма де ла cabeza де tornillo : Cabeza plana.Главата Големина : 8mm/0.31"; Навој Дијаметар : M4.2/0.17"(Tamaño де ла cabeza : 8 mm / 0.31' '; Diámetro де ла rosca : M4.2 / 0.17' '.M4.2x16mm 304 од не ' Рѓосувачки Челик Рамна Глава Torx Само Прислушување Завртки Fastener 60pcs High квалитетот на 304 нерѓосувачки челик материјал во сребрен тон, дизајниран со torx тип рамна глава.Torx возачи се бара за инсталација и отстранување на security сврзувачки елементи.Користи широко во домот и канцеларијата на апаратот, комуникациска опрема, брод собранието и други машини за индустријата.Опис на Spanish M4.2x16mm 304 Acero Inoxidable Cabeza Plana Torx Tornillo Sujetador Automático 60 unids Nombre del producto : Tornillo autorroscante Torx; Contenido del paquete : 60 (+/- 2%) компјутери x Tornillo autorroscante Torx Color директорот : Tono plateado; Материјал : Acero inoxidable 304 Peso : 77 g; Longitud вкупно : 16 mm / 0.63' 'Tipo де impulsión де tornillo : T20; Форма де ла cabeza де tornillo : Cabeza plana Tamaño де ла cabeza : 8 mm / 0.31' '; Diámetro де ла rosca : M4.2 / 0.17' '.

Вака можеби ќе ви се допадне..