• Свеж
SELCRAFT Шарени Компјутер Крст-Бод Везови Теми 3200M Конец за Шиење Линија Трајни Текстилни Метален Предиво Ткаени Линија - Светла Златна Боја num.2682
zoom_in

SELCRAFT Шарени Компјутер Крст-Бод Везови Теми 3200M Конец за Шиење Линија Трајни Текстилни Метален Предиво Ткаени

DEN 407.76

Од стока
check Во продавницата

ВИСОК КВАЛИТЕТ на ВЕЗОВИ КОНЕЦ премиум виножито боја на везови конец .Светла боја, богата сјај, не-исчезнува, цврста, мазна чувствуваат, не статички електрицитет.Има толку висок квалитет на везови е првиот чекор за да ја заврши својата исклучителна занаетот.НЕВЕРОЈАТЕН ПОДАРОК : Одличен подарок за вашата мајка, grane.ДЕБЕЛИ, ИЗДРЖЛИВ И СИЛЕН ВЛАКНО - Поради својата дебелина и издржливост, на насоки не кавгата, што го прави полесно да се работи.ШИРОКО се КОРИСТИ : Премиум Везови Конец е совршен подарок за семејството и пријателите деца на повеќето прилика.Совршен за пријателство нараквици, string уметност, DIY проекти, занаети подароци, Го користи е бескрајна надвор од вашата имагинација!.СОВРШЕН ЗА ЗАНАЕТЧИСКИ : вез темата е за двете везови љубовник и група занает.Вез конец може да се употребува за вез, крстот бод, пријателство нараквици, кесички, tassels, перници, роденден картички, играчки, украси, ракавици, шалови и така натаму.DIY handcrafts за деца.Шарени Компјутер Крст-Бод Везови Теми 3200 M Конец за Шиење Линија Трајни Текстилни Метален Предиво Ткаени Линија Точка Бр.ПР-ST0022 Материјал Теми Боја 17 Различни Бои Нето Тежина За 0.15 kg Големина Должина : Околу 3200 Метри/ Roll Фабрика веб-Сајт Notes1.Боја : како на сликата. 17 Различни Бои 2.Димензии : Должина : Околу 3200meter/Тркалаат 3. Пакет содржи : 1 Тркалаат * Памук Кабелот String.4.Поради светлината и на екранот за поставување разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики.Ве молиме овозможи мала димензија разлика поради различни прирачник за мерење.Услуга : се Гарантира : Ние и ветуваме на целосна наплата или навредуваат ако пакет беше потврдено lost Professional : Ние нудиме на Големо, се Прилагодите, Капка-превозот,Агент Purchasing Shipment : во САД На Европската : Околу 10-30days.; за Да Бразил и Русија или и понатаму земји : Околу 25-60 days If треба итно да се EMS/DHL со дополнителни поштенски;DHL : 2-7 EMS : 5-15 Working дена. : Ние ќе бидеме среќни да ви помогне ако имате било какви прашања во врска со вашата трансакција.

Вака можеби ќе ви се допадне..