• Свеж
Виси Облека Складирање Рек Облека Свитлива Нето Торба Рек Перат Виси Складирање Решетката за Чување на Божиќ подароци, играчки, облека, прибор за облека меморија и
zoom_in

Виси Облека Складирање Рек Облека Свитлива Нето Торба Рек Перат Виси Складирање Решетката за Чување на Божиќ подароци,

DEN 537.84

Од стока
check Во продавницата

не ткиво ткаенина.Мулти-функционални рек : еден слој или двоен слој за складирање рек, што е доволно за да се уредно чување и средиме вашиот подароци, дребулии, долна облека, шамија, вратоврска, pantyhose и други дребулии.Ги исполни вашите различни складирање барања.Виси складирање торба : комбинација на чување и сушење може да сува облека, и може исто така да се откажам и продавница за подароци, кукли и други украси.Тоа може да се сместат статии добро, да ги задржи статии чисти и чува лични облека без прикажување и заштита на приватноста.Погоден за балкон, отворено, дневна соба и на други места кои можат да бидат закачени.Имајте куќата чисти.Зачувај кабинет простор.Висок квалитет издржлив материјал : изработени од памук , удобен и практичен, без мирис, перат, трајни и дише, подобро од не-плетени ткаенини и картон.Виткање дизајн штеди простор : виси складирање торба може да биде укината за лесни за складирање.Тоа може да биде укината кога не е во употреба за да се зачува простор.Само капакот на производот во кружни складирање торба, и гардероба торба може да се здипли во лесна и компактна големина.Количка за дизајн за лесно складирање.ВНАТРЕШНА УПОТРЕБА - откако ќе завршите со перење облека, тоа е многу погодна за сортирање на вашата долна облека, чорапи и долна облека.Тоа е лесно да ги користите кога ќе им треба.Ги чисти со ладна вода и сунѓер.Име на производ : виси подароци и облека за складирање рек Боја : Сива, Розова големина Мали еден слој : 35 x 35 x 45 cm / 13.78 x 13.78 x 17.7 инчи Медиум еден слој : 48 X 48 X 48 cm / 18.9 x 18.9 x 18.9 инчи Медиум двоен : 48 X 48 x 75 см / 18.9 x 18.9 x 29.53 во Голем еден слој : 61 x 61 x 48 cm / 24.02 x 24.02 x 18.9 инчи Голем двоен : 61 x 61 x 75 см / 24.02 x 24.02 x 29.53 инчи Оваа виси складирање решетката е идеален за чување на Божиќ подароци, играчки, облека и други прибор за облека.вклучуваат 1 single / double складирање решетката.

Вака можеби ќе ви се допадне..