• Свеж
Goodyear B55 (5L580) Класични Завиткани Индустриски V-Појас, 58 Надвор Турнеја
zoom_in

Goodyear B55 (5L580) Класични Завиткани Индустриски V-Појас, 58 Надвор Турнеја

DEN 320.88

Од стока
check Во продавницата

Долг живот отпорни на триење капак.Статички и масло отпорни.Висока затегнувачка цврстина кабли се наменети за минимално тензија распаѓање и ниска одржување.СДР Компресија Гума.Должина : 57.72 инчен или 1466 mm.Goodyear Ремени разви Класичните Завиткани V-Ремени кои нудат премиум перформанси, обезбедување на долг животен век.Враќање на вашиот појас диск систем за ефикасноста со инсталирање на нови Goodyear Појас.

Вака можеби ќе ви се допадне..