• Свеж
Црна и крем леопард печати PopSockets Swappable PopGrip
zoom_in

Црна и крем леопард печати PopSockets Swappable PopGrip

DEN 335.76

Од стока
check Во продавницата

Минимална Црна и крем Далматински Точки Печати Дизајн совршен за себе или партнер.Било далматински куче љубовник ќе го ценат овој печати.Оваа едноставна црна и крем слика на Далматински печати навистина се издвојува.животински печати, леопард печати, симпатична cheetah шема, трендовски стил, далматински точки.Pop Grip со swappable врвот; префрлате од вашиот Pop Top за уште еден дизајн или да го отстраните целосно за безжично полнење способности. (Не се компатибилни со Apple Mag Safe безжичен полнач или Mag Safe паричник.).Проширување застане за да се види на видео записите, да ги преземе група фотографии, Face Time, и Skype handsfree.Напредни лепило ви овозможува да се отстрани и да се смени неговата позиција на повеќето уреди и случаи.Answer : ___________________________ Note : не Ќе се држи до некои силикони, водоотпорен, или високо текстура случаи.Работи најдобро со мазна, тешко пластични предмети.Ќе се придржуваат до i Phone 11, но не и да i Phone 11 Про ниту i Phone 11 Pro Max без соодветен случај.Минимална Црна и крем Далматински Точки Печати Дизајн совршен за себе или партнер.Било далматински куче љубовник ќе го ценат овој печати.

Вака можеби ќе ви се допадне..