• Свеж
Чевли Кабинет Чевли Управување со поврземе Складирање Полица Екранот Рек Погон Рек Bookcase Чевли Полица за Складирање Организатор
zoom_in

Чевли Кабинет Чевли Управување со поврземе Складирање Полица Екранот Рек Погон Рек Bookcase Чевли Полица за Складирање

DEN 5939.52

Од стока
check Во продавницата

【ПРОСТОР за ЗАШТЕДА на енергија】Чевли Кабинет Е Толку Компактна Ова Е Совршен Избор За Мали Простори ,па Тоа Ќе Не заземаат Простор Во Вашиот Ходникот Или Спална соба .таа Е Погодна За Вашиот Дом И се Изнајмува Стан во дневната Соба За Складирање.Постабилна и издржливи : чевелот решетката е направен од 100% природни бамбус дрво, кое може да се обезбеди безбедна употреба и има висока товарот капацитет.Обновливите извори и природни материјали : изработени од еколошки и органски бамбус, и целосно одржлив, бидејќи овој прекрасен материјал можат да бидат произведени без намалување било дрвја.Како издржлив како солидна бука или јавор.Мулти-цел : да се одржи на сите видови на предмети, вклучувајќи и чевли, растенија, книги, украси, крпи, бања прибор, всушност, речиси сè може да се инсталира на единицата.Цел : Не само чевли полици, но, исто така, полици за книги, канцеларија за складирање полици, бања складирање полици, па дури и potted растенијата полици.Можете да го користите во вашиот дом, кујна, канцеларија, отворена тераса или во градина.Оваа Чевли Кабинет Две-ниво Three-tier Чевли Кабинет Совршено Одговара на Вашата Модерен Стил на Мебел.Можете Дури И Може Да Се Стави Некои Украси На Тоа Да Се Направи Секој Кој Го Посети Вашиот Дом Фалат Вашата Ходникот Простор.Тоа е одличен декор за дневна соба, спална соба, кујна и сл.Име на производ : чевли rack Product материјал : bamboo Application места : соби, влезовите, ходници и cloakrooms, итн.претпазливост : 1. Ве молиме проверете ја големината и бојата пред да го купат.2. Не постојат други предмети освен чевли rack во производот фотографија.3. Ве молиме имајте предвид дека, поради различни монитори, не може да биде благо боја разлика, ве молиме да се разбере.4. Поради некои грешки во прирачник за мерење, ве молиме обратете се на вистинскиот производ, ви благодарам.5. Ако најдете било какви проблеми со нашите производи, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате преку е-маил, ние ќе го реши проблемот што е можно поскоро.Answer : ___________________________ Note : Ние само го продаде чевли кабинети, другите се користат како декорација.

Вака можеби ќе ви се допадне..