• Свеж
Вратата за Влез Систем, Едноставни за Инсталација Водоотпорен Контрола на Пристап Систем на двонасочна Говорна за Домашна Безбедност за Хотел(Европска Верзија)
zoom_in

Вратата за Влез Систем, Едноставни за Инсталација Водоотпорен Контрола на Пристап Систем на двонасочна Говорна

DEN 600.00

Од стока
check Во продавницата

Кога зборуваме со посетителите, далечински контрола реле излез со притискање на тастатура.7 V) за електричната енергија на алармот (батерија, не се вклучени).Притиснете на тастатурата и да влезат во собата број да се јавам на домаќинот.Дури и за време на повик, можете да го притиснете копчето на тастатурата за ослободување на посетителот вратата поотворени.Притиснете на тастатурата и да влезат во собата број да се јавам на домаќинот.

Item Type:
Access Control System
Material:
Stainless steel and ABS
Power Input:
DC 12V
Package List:
1 x Access Control System1 x Antenna :
2 x Key :
1 x USB Cable :
1 x USB Program Adapter :
1 x Instruction :

Вака можеби ќе ви се допадне..