• Свеж
Жица Crimper, Три Дупки Јаглероден Челик Жица Stripper Безбедност Заклучување за Индустријата за Инженерство за Дома
zoom_in

Жица Crimper, Три Дупки Јаглероден Челик Жица Stripper Безбедност Заклучување за Индустријата за Инженерство за

DEN 578.40

Од стока
check Во продавницата

Напори за Заштеда : Ова жица stripper не треба да се прилагоди на порите дијаметар, што обезбедува брзи, точни и напор заштеда на работа.Три Дупки : Ова жица stripper усвојува три дупки соголување дизајн, кој обезбедува висока ефикасност и голема погодност.Ергономски Дизајн : Ова жица stripper усвојува ергономски и nonslip се справи со дизајн, обезбедување на удобно и цврст стисок.Безбедност на Заклучување : Ова жица stripper поседува безбедност заклучување кои можат ефикасно да се заштити сечење на работ на алатката, безбеден и сигурен.Точни Дијаметар : Ова жица stripper поседува високо прецизни пора дијаметар, што нема да му наштети на оптички влакна.

Вака можеби ќе ви се допадне..