• Свеж
Radhna Јужна Индија Традиционалните Urli Сад Дрвени Традиционалните Showpiece за Дома Декор, Декоративни Стандард за Лебдечки Цвет/Свеќа Празнична Декорација Тенџере
zoom_in

Radhna Јужна Индија Традиционалните Urli Сад Дрвени Традиционалните Showpiece за Дома Декор, Декоративни Стандард

DEN 1560.00

Од стока
check Во продавницата

Збогатете го вашето дома декор & дава елегантен изглед на вашиот простор.Автентични & вредност подарок за секој повод.Тоа ќе им даде класичен изглед на вашиот Дом, Хотел, Канцеларија и Ресторан.Материјал : Дрвени Дијаметар : 7.7 Инчен Висина : 4.5 Инчен Тежина. 265 Гм.Украсете го вашиот дом, канцеларија или било простор за живеење со овој showpiece urli со варијабилна цвеќиња и свеќи дневна или на било свечена пригода.Вие едноставно можете да се пополни свежа вода во која Urli/Сад или со варијабилна свежо цвеќе ливчиња во тоа.свежи ливчиња од Роза, исто така може да се користи во кои Urli.Не се чисти со груби хемикалии.

Вака можеби ќе ви се допадне..