• Свеж
NUOBESTY Божиќ Пингвин Tinplate Cookie Tins, Божиќ Ракавица Форма Бонбони Кутии со Капаци Подарок Контејнери за Пакување Тегла за Чување Бисквити Лекување на Божиќ Партија Услу
zoom_in

NUOBESTY Божиќ Пингвин Tinplate Cookie Tins, Божиќ Ракавица Форма Бонбони Кутии со Капаци Подарок Контејнери за

DEN 1132.80

Од стока
check Во продавницата

Скриени Плоча - На Капакот од Tinplate Cookie Tins исто така, може да се користи како плоча сам, со бонбони или симпатична Божиќ baubles ставен на тоа.голема домашна декорација.Ракавица Форма Бонбони Tins - Дизајниран во креативни ракавица форма, не ја зголемува цената на простор за складирање, но, исто така, прави подарок кутија повеќе примамливо.Божиќ Подарок Tins - може да се стави некои подароци во тоа и испратете го на вашите фамилии и пријатели, тие ќе бидат среќни.Божиќ Украси - Голем пакет е совршен за пакување и држи многу бонбони, колачи, muffins, чоколадо или други десерти по Божиќ.Погоден за да се користи на Божиќ партија, свадба партија, печење конкуренција, изложба, роденден, итн.Секојдневна Употреба - Со супер удобно текстура, тоа не може да се примени за време на Божиќ, исто така, може да се користи за чување на други секојдневни животни.Опис Божиќ Пингвин Tinplate Cookie Tins, Божиќ Ракавица Форма Бонбони Кутии со Капаци Подарок Контејнери за Пакување Тегла за Чување Бисквити Лекување на Божиќ Партија Услуги Украси Карактеристики - Материјал : tinplate;- Големина : 14. 50 X13. 00 X5. 50cm; 5. 70 X5. 11 X2. 16in;- Боја : Жолта; Пакет Вклучувајќи 1 x Божиќ Пингвин Tinplate Cookie Tins.

Вака можеби ќе ви се допадне..