• Свеж
AOPRIE 21 Tiaras и Коронки за Жените Злато Принцезата Тиара за Девојки Кристал Коса Додатоци за Свадба, Матурска Булчински Роденден на Партијата ноќта на Вештерките Кости
zoom_in

AOPRIE 21 Tiaras и Коронки за Жените Злато Принцезата Тиара за Девојки Кристал Коса Додатоци за Свадба, Матурска

DEN 991.20

Од стока
check Во продавницата

По Продажба на Услуги, Ние стоиме зад она што ние го продаде.Ве молиме дозволете ни да знам дали тоа е squashed во транзит, ние ќе рефундирање на вашите пари или ќе ти ја испрати замена веднаш.Материјал - Кристал, Легура, Кристал кој ја менува бојата во одговор на светлина за да направи да поставен за некоја посебна прилика.Мерење - 2 инчи во висина, 5 инчи во дијаметар; тежина е 3 оз, доволно светлина за да направи да се почувствувате слободни.Погоден за сите, жени - Круг дизајнирање одговара на жените и девојките во партии, театар), birthday (роденден, прослава, одмор, годишнина, cosplay, свадби, proms, костим, фотографија проп или било какви други прилики.Најдобар Подарок Избор - Оваа темна златни круни за жените tiaras за девојки е совршен подарок за жените, дама, девојка, мајка, ќерка, сопруга, сестра, тетка, баба и женски пријател.AOPRIE 21 Tiaras и Коронки за Жените Злато Принцезата Тиара за Девојки Кристал Коса Додатоци за Свадба, Матурска Булчински Роденден на Партијата ноќта на Вештерките Костим Божиќ Подароци.

Вака можеби ќе ви се допадне..