• Свеж
60L Ткаени Памук Јаже Забавува, Расклопна Перење Кошница со Рачки, Високи Ќебе Складирање Корпа за Облека, Крпи, Играчки во Спалната соба, Дневна Соба, Расадник, Dorm
zoom_in

60L Ткаени Памук Јаже Забавува, Расклопна Перење Кошница со Рачки, Високи Ќебе Складирање Корпа за Облека, Крпи,

DEN 719.52

Од стока
check Во продавницата

100% Природен Памук Јаже. 【Материјал】 100% природен памук јаже се рачно изработени, тоа го прави чување кошница подобра отпорност на абење и трајност да се користи за многу години.Покрај тоа, квалитетот на изработка обезбедува нема остри или тешко рабовите на нула подови или stub прсти, заштита на бебето, пет, и вашето семејство. 【Големина】 Мерење 15" x 15" x 21" севкупно, ова перење кошница може да биде укината за простор за заштеда на чување кога не е во употреба.Својата отворена врвот и длабоко дизајн го прават совршен за stowing сè, од играчки, за облека, за да бебето додатоци. 【Дизајн】 Нашиот нов памук лагер спречува lint и burrs на памук јаже од лепење на вашата облека. 【Повеќекратна Употреба】 стилски, практична алтернатива на другите здодевни складирање решенија.Не само нашите кошеви ви помогне да се организираат, но нивниот елегантен, софистициран облик и неутрални бои, исто така, ќе се надополнуваат било оркестарот и секоја соба : бања, расадник, playroom, дневна соба, перална, и повеќе. 【Одржување Совети】 Ткаени кошница, се испраќаат по виткање, и ќе има мала набори.Можете да железо за да се намали брчките.Ако има дамки исчистете ги со мека сува крпа.

Вака можеби ќе ви се допадне..