• Свеж
Синергија Дигитални Правосмукалка Батеријата, Компатибилен со LG HomBot VR1227R Правосмукалка, (Li-ion, 14.4 V, 3400mAh) Ултра Висок Капацитет, Замена за LG EAC60766101 Батеријата
zoom_in

Синергија Дигитални Правосмукалка Батеријата, Компатибилен со LG HomBot VR1227R Правосмукалка, (Li-ion, 14.4 V,

DEN 1628.40

Од стока
check Во продавницата

(Li-ion, 14.4 V, 3400m Ah).Соодветна Замена на Батеријата преку Синергија Digital.Направени со висок квалитет Јапонски клетки. 100% компатибилен со вашиот ОЕМ батеријата.Синергија Дигитални Правосмукалка Батеријата, Компатибилен со LG Hom Bot VR1227 R Правосмукалка, (Li-ion, 14.4 V, 3400m Ah) Ултра Висок Капацитет, Замена за LG EAC60766101 Батеријата Спецификации : Батеријата Chemstry : Li-ion Напон : 14.4 V Капацитет : 3400m Ah Компатибилен со : LG EAC60766101 Батеријата Работи за : LG Hom Bot VR1227 R Правосмукалка и многу повеќе.

Вака можеби ќе ви се допадне..