• Свеж
Newmind Мека Тивка Книги Активност Книги Рано Учење на Основните Живот Вештина Зафатен Книга за Предучилишно - A
zoom_in

Newmind Мека Тивка Книги Активност Книги Рано Учење на Основните Живот Вештина Зафатен Книга за Предучилишно -

DEN 501.60

Од стока
check Во продавницата

* МЕК, БЕЗБЕДНО и ИЗДРЖЛИВИ : Troduced од памук и мека на допир се чувствува плус интерактивни додатоци.Ова е рачно направена книга е мека, но многу издржливи. * MONTESSORI ИГРАЧКИ : Нашата Montessori тивка книга, децата зафатени ќе им помогне на вашите деца да научат како да се врзуваат shoelaces, зацврсти патентите, и се сеќавам броеви, форми и многу повеќе. * СОВРШЕН ПОДАРОК : 3-годишно момче роденденски подарок или 3 годишна девојка роденден подарок.одличен Божиќ подарок за деца совршен за деца на возраст од 3 до 6 години. * ОДЛИЧНО ЗА ПАТУВАЊЕ и ЗА ОТВОРЕНО : Ова се носат на ткаенина тивка книга за години ќе ги забавуваат вашето дете на долг автомобил патување или авион возење, во ресторан, во лекари чекалницата, во црква или во канцеларија. * ДЕТСКА ИГРА, РОДИТЕЛИТЕ се РЕЛАКСИРААТ : Ова дете тивка книга, филц активност книга може да се задржи на децата целосно ангажирани часа на тивко да играат и да ви даде некои тивко време, премногу!.Ние продаваме производи со добар квалитет и цена.Ние придаваат големо значење на секој повратни информации од клиентите.Добредојдовте да ги собереш и да се купи во нашата продавница.Опис : - MONTESSORI ИГРАЧКИ : Нашата Montessori тивка книга, детска' зафатен ќе им помогне на вашите деца да научат како да се врзуваат shoelaces, зацврсти патентите, и се сеќавам броеви, форми и многу повеќе. - ДЕТСКА ИГРА, РОДИТЕЛИТЕ се РЕЛАКСИРААТ : Ова дете тивка книга, филц активност книга може да се задржи на децата целосно ангажирани часа на тивко да играат и да ви даде некои тивко време, премногу! - ОДЛИЧНО ЗА ПАТУВАЊЕ и ЗА ОТВОРЕНО : Ова се носат на ткаенина тивка книга за години ќе ги забавуваат вашето дете на долг автомобил патување или авион возење, во ресторан, на лекар чекалницата, во црква или во канцеларија. - МЕКА, БЕЗБЕДНО и ИЗДРЖЛИВИ : Troduced од памук и мека на допир се чувствува плус интерактивни додатоци.Ова е рачно направена книга е мека, но многу издржливи. - СОВРШЕН ПОДАРОК : 3-годишно момче роденденски подарок или 3 годишна девојка роденден подарок.одличен Божиќ подарок за деца совршен за деца на возраст од 3 до 6 години.Спецификација : - Материјал : се Чувствува Cloth Size Табела : A : 20x20x8.5cm/7.87x7.87x3.35inch B : 24x20x8cm/9.45x7.87x3.15inch Package Вклучува : 1 Piece Quiet Books Note : 1. Ова не е бебе играчка , ве молиме да ги подалеку од дофат на деца за да се избегне јадење.2. Ве молиме оставете малку грешка поради прирачник за мерење.3. Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.4. Ви посакувам прекрасен on-line шопинг!.

- Material:
Felt Cloth
Size Chart:
A:
20x20x8.5cm/7.87x7.87x3.35inch
B:
24x20x8cm/9.45x7.87x3.15inch
Package Includes:
1 PieceQuiet Books :
1. This is not infant toy , please take away from kids to avoid eating. :
2. Please allow slightly error due to manual measurement. :
3. Due to the difference between different monitors, the picture may not reflect the actual color of the item. :
4. Wish you a wonderful on-line shopping! :

Вака можеби ќе ви се допадне..