• Свеж
Ultrium 7 Податоци Кертриџ FD
zoom_in

Ultrium 7 Податоци Кертриџ FD

DEN 451.20

Од стока
check Во продавницата

Леново - ДН Ultrium 7 - 6 TB / 15 ТБ - за TS2270 6160-H7 S, TS2280 6160-H8 S Тип на Производ : Податоци.Леново - ДН Ultrium 7 - 6 TB / 15 ТБ - за TS2270 6160-H7 S, TS2280 6160-H8 S Тип на Производ : Податоци Кертриџ Спакувани Количина : 1 Лента Технологија : ДН-7 Тип на Производ : Податоци Кертриџ Производителот Дел Број : 01 KP957 Спакувани Количина : 1 Лента Должина : 3149.61 ft Лента Технологија : ДН-7 Производителот : Леново Група Ограничен Име на Производ : Ultrium 7 Податоци Патрон 1-Pack Бренд Име : Леново Бренд Име : Леново Мајчин Капацитет на Складирање : 6 ТБ Компресирани Капацитет на Складирање : 15 ТБ Мајчин Капацитет на Складирање : 6 ТБ Компресирани Капацитет на Складирање : 15 ТБ.

Вака можеби ќе ви се допадне..