• Свеж
DRDSSQ Куки Кука Ѕид Декорација Дома додаток за Дневна Соба Девојка Ѕид Декорација Сликарство Соба Декорација Естетика Грб Ги Ѕид
zoom_in

DRDSSQ Куки Кука Ѕид Декорација Дома додаток за Дневна Соба Девојка Ѕид Декорација Сликарство Соба Декорација Естетика

DEN 619.68

Од стока
check Во продавницата

❤Единствена транспарентен дизајн го прави речиси невидливи, која е многу погодна за убава домашна декорација. ❤Се создаде уредни и уреден дневна соба. ❤Со трендовски бои, тоа е и убава и практична. ❤Различни форми, различни избори даде почетен малку повеќе церемонијалниот смисла. ❤Можат да бидат поставени во секој агол од домот на нека виси објекти правите што сакате.Материјал : Resin Size : 15cm Quantity : 1pcs.

Вака можеби ќе ви се допадне..