• Свеж
PianNa 1 Buc 3Д Декорација Метал Сребро Позлата Хром Логото Амблем задната врата Страна Налепница Значка Decals Амблем Декорација Нула Налепница на Декоративни Значка Нал?
zoom_in

PianNa 1 Buc 3Д Декорација Метал Сребро Позлата Хром Логото Амблем задната врата Страна Налепница Значка Decals

DEN 279.84

Од стока
check Во продавницата

Материјал : Цинк Легура Хром Позлата.Големина : долго ширина висок околу 9.3 cm x 1.5 cm x 0.6 cm. 3 D Метал Премиум Автомобил Амблем,Никогаш да не Исчезнат и Вода Доказ & 3 M Само Лепило!Не треба екстра лепак и други предмети.Едноставен за инсталација, Без алатки потребни.може да се примени на било чиста рамна површина -возила, автомобили врати, автомобил тело ,автомобил страна фендер ,автомобил задните трупот , итн.Исклучителна детали изработка , Лифт целокупната форма на автомобил на логото стил.Супер три-димензионални смисла , Видливи дебелина и текстура, сите-метал материјал,Исклучителен дизајн,пренесува на бескрајна забава во животот.Едноставен, но извонредни автомобили логото моделирање. (1)Материјал : Цинк Легура Хром Позлата (2)Големина : долго ширина висок околу 9.3 cm x 1.5 cm x 0.6 cm (3)3 D Метал Премиум Автомобил Амблем,Никогаш да не Исчезнат и Вода Доказ & 3 M Само Лепило!Не треба екстра лепак и други предмети (4)Лесен за инсталација, Без алатки потребни.може да се примени на било чиста рамна површина -возила, автомобили врати, автомобил тело ,автомобил страна фендер ,автомобил задните трупот , итн (5)Исклучителна детали изработка , Лифт целокупната форма на автомобил на логото стил.Супер три-димензионални смисла , Видливи дебелина и текстура, сите-метал материјал,Исклучителен дизајн,пренесува на бескрајна забава во животот.Едноставен, но извонредни автомобили логото моделирање.

Вака можеби ќе ви се допадне..