• Свеж
Најдобри Кокер Spaniel Мајка Некогаш Cockerspaniel PopSockets Swappable PopGrip
zoom_in

Најдобри Кокер Spaniel Мајка Некогаш Cockerspaniel PopSockets Swappable PopGrip

DEN 311.76

Од стока
check Во продавницата

Хумористични Најдобри Кокер Spaniel Мајка Некогаш вели, цитирам.Подарок идеја за горди љубовници, женско куче сопственици и одгледувачи, за жени и девојки кои сакаат кучиња, нивните мешана раса, сакате да го купите куче.Идеален за секоја куче мајка, секое женско куче сопственик кој сака смешно изреки и дизајни.Голема Меѓународна Куче Ден или Мајки Ден денес.Совршен за одење на кучето, кучето училиште или куче покажува.Pop Grip со swappable врвот; префрлате од вашиот Pop Top за уште еден дизајн или да го отстраните целосно за безжично полнење способности. (Не се компатибилни со Apple Mag Safe безжичен полнач или Mag Safe паричник.).Проширување застане за да се види на видео записите, да ги преземе група фотографии, Face Time, и Skype handsfree.Напредни лепило ви овозможува да се отстрани и да се смени неговата позиција на повеќето уреди и случаи.Answer : ___________________________ Note : не Ќе се држи до некои силикони, водоотпорен, или високо текстура случаи.Работи најдобро со мазна, тешко пластични предмети.Ќе се придржуваат до i Phone 11, но не и да i Phone 11 Про ниту i Phone 11 Pro Max без соодветен случај.Хумористични Најдобри Кокер Spaniel Мајка Некогаш вели, цитирам.Подарок идеја за горди љубовници, женско куче сопственици и одгледувачи, за жени и девојки кои сакаат кучиња, нивните мешана раса, сакате да го купите куче.Идеален за секоја куче мајка, секое женско куче сопственик кој сака смешно изреки и дизајни.Голема Меѓународна Куче Ден или Мајки Ден денес.Совршен за одење на кучето, кучето училиште или куче покажува.Ова Најдобро Кокер Spaniel Мајка Некогаш Cockerspaniel предмет е дизајниран од страна на Кошули & Подароци За Куче Сопственици, Куче Љубовници.

Вака можеби ќе ви се допадне..