• Свеж
Aqur2020 Пилешко Perches, Стабилна 2 Поставете Еко Пријателски Пиле Roosting Стојат Отпорни да го Гризе за Фарма за Птичјиот за Соработка за Кога
zoom_in

Aqur2020 Пилешко Perches, Стабилна 2 Поставете Еко Пријателски Пиле Roosting Стојат Отпорни да го Гризе за Фарма

DEN 508.56

Од стока
check Во продавницата

[Силна Дрвени Perches] На подебели заградата е поцврста на теренот, не е лесно да се нарушат, и домашно милениче е побезбедно нагоре и надолу. [Обезбеди Удобност] Обезбеди природни удобност за пет кокошки и птиците, да им дозволи да отиде на спиење на стојат, тоа е погодно за домашни миленици да се одморат и да игра. [Широка Примена] Погоден за пилешко и кога, macaw, Африкански сив и други големи и средни папагали употреба. [Донесе Среќа] идеално место за вашиот пилешко, кога, птица, папагали да костур, шепа мелење и намалување на досада и да се зголеми активноста на времето. [Безбедно Материјал] Користење на чисти природни дрвен материјал, тој е безбеден и не се токсични, и може да се користат со доверба.Отпорни да се ублажи, гризе, и издржливи.Функција : 1. [Силна Дрвени Perches] На подебели заградата е поцврста на теренот, не е лесно да се нарушат, и домашно милениче е побезбедно нагоре и надолу.2. [Обезбеди Удобност] Обезбеди природни удобност за пет кокошки и птиците, да им дозволи да отиде на спиење на стојат, тоа е погодно за домашни миленици да се одморат и да игра.3. [Безбедно Материјал] Користење на чисти природни дрвен материјал, тој е безбеден и не се токсични, и може да се користат со доверба.Отпорни да се ублажи, гризе, и издржливи.4. [Донесе Среќа] идеално место за вашиот пилешко, кога, птица, папагали да костур, шепа мелење и намалување на досада и да се зголеми активноста на времето.5. [Широка Примена] Погоден за пилешко и кога, macaw, Африкански сив и други големи и средни папагали употреба.Спецификација : Предмет Тип : Пилешко Дрвени Perches Material : Log Color : Како што е прикажано во picture Product Собранието Големина : Прибл. 40x14.2x6.2cm / 15.7x5.6x2.4in Weight : Прибл. 324g / 11.4 oz Application : Погоден за пилешко и кога, macaw, Африкански сив и други големи и средни папагали употреба.Пакет Листата : 4 x Вертикална Plate2 x Дрвени Stand4 x Screw Note : 1. Ве молиме овозможи 1‑2in грешка поради прирачник за мерење.Ви благодариме за вашето разбирање.2. Набљудувачите не се калибрира истата точка боја се прикажани во фотографии може да се покажуваат малку различен од вистинскиот објект.Ве молиме да земете во реалниот како стандард.

Item Type:
Chicken Wooden Perches
Material:
Log
Color:
As shown in the picture
Product Assembly Size:
Approx. 40x14.2x6.2cm / 15.7x5.6x2.4in
Weight:
Approx. 324g / 11.4oz
Application:
Suitable for chicken and hen, macaw, African grey and other large and medium parrots use.
Package List:
4 x Vertical Plate :
2 x Wooden Stand :
4 x Screw :
1. Please allow 1‑2in error due to manual measurement. Thanks for your understanding. :
2. Monitors are not calibrated same, item color displayed in photos may be showing slightly different from the real object. Please take the real one as standard. :

Вака можеби ќе ви се допадне..