• Свеж
Проектор 1080P Full Hd Мини Проектор за Дома ET30 Театар 4K Viedo Beamer Преносни Предводена за Smartphone (Големина : Екран Верзија)(Екран Верзија)
zoom_in

Проектор 1080P Full Hd Мини Проектор за Дома ET30 Театар 4K Viedo Beamer Преносни Предводена за Smartphone (Големина

DEN 2020.80

Од стока
check Во продавницата

Резолуција:1920x1080dpi.Потрошувачка на енергија:30 W.Осветленоста:4000 lumens или повеќе.екранот размер:16 : 9. Бучава:мали.Резолуција:1920x1080dpi.Потрошувачка на енергија:30 W.Осветленоста:4000 lumens или повеќе.екранот размер:16 : 9.Бучава:мали.Влез порта:USB; AV; HDMI input Output порта:USBSpeaker:2*4 R3 WPlug и игра:стојат by Zoom фактор:3 times Projection метод:Десктоп forward Projection технологија:3lcd Wireless проекција функција:стојат by Adjustment функција:Manual Delivery големина на екранот:80 инчен~300 inch Display скенирање фреквенција:67.10 Hzpower supply:19 V3 AProduct Големина:110*138*140product тежина:1.5 (KG).

Вака можеби ќе ви се допадне..