• Свеж
YUGEDANDUO Накит armoire Нови Кореја Стил Накит Кутија Мазна Кожа Екранот Носителот Earring Прстен Ѓердан за Чување Накит Пакување & Display (Боја : Црвена, Големина : S)
zoom_in

YUGEDANDUO Накит armoire Нови Кореја Стил Накит Кутија Мазна Кожа Екранот Носителот Earring Прстен Ѓердан за Чување

DEN 2092.80

Од стока
check Во продавницата

*Сосема нов и висок quarity.*Со различни слоеви и големини, што може да се класифицираат вашиот накит слободно.*Може да се задржи вашата накит чисто и уредно, и погодност за вас да се најде нив.*Накит Кутија е на одличен распоред, атрактивен изглед, мултифункционални структура и парична казна изработка.*Тоа е одличен избор за складирање на вашите часовници, прстени, обетки, уво studs, ѓердани, нараквици, манжетната линкови, и брошеви, итн.Тоа е исто така прекрасен подарок за вашите пријатели, љубовник или семејството.Предмет Тип : Накит Пакување & Display Color : Зелена,Црна,Морнарско сина,Розова, Црвена,Темно green Item Тежина : 300g Material : Кожа.

Вака можеби ќе ви се допадне..