• Свеж
Наследство Деца Ракета Расположение Светилка
zoom_in

Наследство Деца Ракета Расположение Светилка

DEN 239.76

Од стока
check Во продавницата

РАКЕТА ДИЗАЈН : Уживајте нова ракета светилка со Наследство Деца!Забава темата да ја додадете на деца' спалната соба, игра простор или студија област со оваа боја менување на расположение светилка.Дизајнот на оваа светилка ќе додадете pop на боја заедно со вашето дете е омилена тема.Дизајниран да се направи украсување бриз при ажурирањето на вашето дете соба или да се игра област.КВАЛИТЕТ на ДИЗАЈНОТ : Компактен и релативно лесен, тој обезбедува осветлување треба каде се вашите деца да спијат или да се игра.Ова расположение светлина brightens до вашиот дом при додавање на една симпатична допир.Наследството Деца ракета расположение светилка го прави совршен подарок за секој кој е ракета фан!Прекрасни боја на ѕвонење ќе одговара и да се координира со било décor можете да изберете.Одликувајќи се со боја се менува функција, како надополнување на неговиот дизајн.СОВРШЕН ПОДАРОК : Оваа ракета расположение светилка создава пријатна и тивка околина и е совршена за вашите деца спалната соба.Даде дар на светлината со овој кул ракета светилка која се осветлува до секоја соба.Оваа светилка додава стил на секое дете соба и е совршена големина.Стави насмевка на нечие лице со оваа декоративни ракета светилка денес!.ДИМЕНЗИИ : Наследството Деца боја се менува LED расположение светилка мерки 3.74" x 3.74" x 5.90".Вклучува : 3 LR4 копчето мобилен батерии и боја промена не се заменливи LED.ЛЕСНО ЗАШТИТА : На декоративни Наследство Деца ракета светилка е место чисти за лесно се грижи.Секој сака Ракети, така и со ова расположение светлина можете да додадете контакт на забава во било кој простор за живеење.Ова расположение светлина brightens до вашиот дом при додавање на една симпатична допир.Ова расположение светлина го прави совршен подарок за секој кој е ракета фан!.

Вака можеби ќе ви се допадне..