• Свеж
Лили на долината акварел PopSockets Swappable PopGrip
zoom_in

Лили на долината акварел PopSockets Swappable PopGrip

DEN 359.76

Од стока
check Во продавницата

Совршен за секој кој љубов Лили цвет.Добар избор за роденден, Божиќ, Денот на Мајката, Среќна Нова Година или други специјални прилики.Pop Grip со swappable врвот; префрлате од вашиот Pop Top за уште еден дизајн или да го отстраните целосно за безжично полнење способности. (Не се компатибилни со Apple Mag Safe безжичен полнач или Mag Safe паричник.).Проширување застане за да се види на видео записите, да ги преземе група фотографии, Face Time, и Skype handsfree.Напредни лепило ви овозможува да се отстрани и да се смени неговата позиција на повеќето уреди и случаи.Answer : ___________________________ Note : не Ќе се држи до некои силикони, водоотпорен, или високо текстура случаи.Работи најдобро со мазна, тешко пластични предмети.Ќе се придржуваат до i Phone 11, но не и да i Phone 11 Про ниту i Phone 11 Pro Max без соодветен случај.

Вака можеби ќе ви се допадне..