• Свеж
Wene Видео Врата Телефонски Систем, 1/3 Cmos Отворено 7 Инчен Tft LCD Екран Видео Врата Телефон Ноќ за Вила Куќа Канцеларија Стан за Дом(American Standard (100-240v))
zoom_in

Wene Видео Врата Телефонски Систем, 1/3 Cmos Отворено 7 Инчен Tft LCD Екран Видео Врата Телефон Ноќ за Вила Куќа

DEN 890.40

Од стока
check Во продавницата

Едноставен и лесен за инсталација со адаптери и кабли ние се обезбеди во овој комплет.Опремени со electrically контролирани отклучување функција, hands-free спогодба функцијата за исклучување на внатрешна спогодба функција, отворено мониторинг функција. 1/3 CMOS 1000 TV линија отворено камера, нема боја екипа, поддржува IR ноќ функција.Стилски и луксузни затворен следи со 7 инчен TFT LCD екран, без зрачење, ниска потрошувачка на енергија и висока дефиниција. 25 видови на музика, тонови на ѕвонење опкружуваат, елиминирање на вашите навреденост од секогаш слух монотоно тонови звук.Стилски и луксузни затворен следи со 7 инчен TFT LCD екран, без зрачење, ниска потрошувачка на енергија и висока дефиниција. 1/3 CMOS 1000 TV линија отворено камера, нема боја екипа, поддржува IR ноќ функција.Опремени со electrically контролирани отклучување функција, hands-free спогодба функцијата за исклучување на внатрешна спогодба функција, отворено мониторинг функција. 25 видови на музика, тонови на ѕвонење опкружуваат, елиминирање на вашите навреденост од секогаш слух монотоно тонови звук.Едноставен и лесен за инсталација со адаптери и кабли ние се обезбеди во овој комплет.

Condition:
Brand New
Optional Plug Type:
EU 100-240V, US 100-240V, UK 100-240V, AU 100-240V
Outdoor Camera:
Camera:
1/3 CMOS 1000TV line
Working Temperature:
-20 ° C ~ 50 ° C
Installation Method:
Wall-mounted
Material:
ABS plastic
Camera Size:
Approx.150*90*35mm/5.9*3.5*1.4in
Indoor Monitor:
Screen:
7 inch TFT screen
Power Supply:
AC100V-240V / 50-60Hz
Adapter Output:
DC15V / 1.2A
Effective Pixel:
480 * 234 * 30
Power:
≤14W (operating), ≤2W (standby)
Wiring:
4 wires
Monitor Size:
Approx.195*132*20mm/7.7*5.2*0.8in
Package List:
1 * Outdoor Unit (Camera) :
2 * Indoor Unit (Monitor) :
2 * DC15V Adapter :
2 * 5m 4-core Connection Cable :
1 * 2-core Connection Cable :
2 * 4-core Connection Cable :
2 * 5-core Connection Cable :
1 * User Manual :
2 * Screw Pack :
Note:
Please note that the new type and old type of this product will be sent randomly, and make sure you will not mind before ordering.

Вака можеби ќе ви се допадне..