• Свеж
Bluetooth Адаптер за во Автомобил - Радио Предавател Во Автомобил Полнач Безжична Bluetooth FM Предавателот Автомобил, Hands Free Повик, Брз USB Полнач, У Диск Поддршка & ТФ-Картичка
zoom_in

Bluetooth Адаптер за во Автомобил - Радио Предавател Во Автомобил Полнач Безжична Bluetooth FM Предавателот Автомобил,

DEN 784.80

Од стока
check Во продавницата

Dual USB Брзо Полнење - Dual USB порта за брзо полнење ви овозможува да ја полните 2 уреди во исто време, како и понуда на подобар полнење перформанси.Опремени со USB-C моќ испорака порта и излезна моќност 15 W, може да се полначот вашиот lastest мобилни телефони, таблети во полна брзина.Bluetooth музички handsfree копчето интелигентни брзо полнење напон, детекција Двојна usb3 1А брзо полнење на батеријата напон, детекција.Поддржува Bluetooth музика / ТФ-Картичка / USB флеш диск репродукција и Bluetooth hands-free call портокал LED екранот може да се прикаже фреквенција точка, песна сериски број и работното информации за статус.Подобро Hands-Free Повикува И Гласовни Навигација - Bluetooth обезбедува стабилна врска, додека CVC отстранување на бучава и ехо откажување технологија за да обезбеди неверојатна hands-free повикувајќи искуство.Широк Компатибилност - bluetooth автомобил fm предавателот може да се надополни како hands-free комплет со сите bluetooth-от уреди, како ios и другите android паметни телефони; стримувате музика и повици директно од вашите мобилни уреди.Поддршка за проширување : USB флеш диск / ТФ-Картичка / 64g Име на Производ : Автомобил Bluetooth играч Работен напон : 12v-24v Излезен напон : DC / 5 V Екранот LED екран со големина : 1.1 инчи Bluetooth верзија : Bluetooth 5.0 Пренос фреквенција : 87.5 ~ 108 MHz Влезен напон : 12 V / 24 V Излезна струја / брзо полнење верзија output1 : 5 V / 2.4 еден (макс) output2 : 5 V / 2.4 а, 9 V / 1.75 А, 12 V / 1.25 APacket се вклучени : 1xtransmitte.

Вака можеби ќе ви се допадне..